Reiki a jiné léčebné techniky

Účinné léčení páteře a jiných zdravotních a psychických problémů pomocí energie Reiki

Léčím vše pobolívající i zdánlivě nemocné a to i v případě, kdy doktor řekne, že to není možné. Zvlášť účinně a bezbolestně léčím veškeré problémy páteře a vše, co s páteří souvisí.

Dále pomohu při odstranění závislostí jako např. kouření, alkoholismus, drogy a jiné. Mohu pomoci snížit nadváhu, zbavit se strachu a jiné.

Za můj čas strávený při léčení pomocí Reiki zaplatíte podle svého uvážení a možností.
Kontaktujte mě.

O Reiki

Co to vlastně Reiki je? Reiki je inteligentní kosmická energie, která léčí úspěšně každou nemoc, odvádí z těla škodlivé látky a harmonizuje psychický stav člověka. Tuto energii může používat každý člověk chodící po této zemi a to včetně dětí.

Zasvěcování do Reiki

Zasvětím do Reiki 1, 2 a 3 stupně tradičním způsobem 4 zasvěcení a to každého adepta jednotlivě podle systému Dr. Miakao Usuiho, což vás uschopní dosáhnout vyšších stavů vědomí a stát se Reiki kanálem, tedy léčitelem sebe sama i druhých a to po celý život.

Součástí kurzu je výuka indické védické meditace a seznámení s esencí nejvyšších kosmických zákonů a jejích praktickým použitím v životě (žák si může zakoupit manuskripta). Naučíte se odklonit záření patogenních a geopatogenních zón natrvalo, jak snížit svoji nadváhu, jak se zbavit strachu a jiné zajímavé věci. Na přání vám bude na dálku upravena voda z vodovodu na čistou zdravou až léčivou. Kurzy probíhají o víkendech i ve všední dny, dle dohody.
Kontaktujte mě.